| Karisma a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat ma iubeste? Cum ar trebui sa se comporte ca sa ma iubeasca? funda si vot la toti, raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| cheloo69 a răspuns:

Se comporta foarte frumos cu tine, iti face complimente, cand se uita la tine se poate introsi la fata, vorbeste des cu tine.Succes

2 răspunsuri:
| Sidulshe a răspuns:

Poi ar trebui sa te tachineze...chiar sa nu te lase in pace.uni se si rosesc.sau stau numai langa fata pe care o place.cam asa se intampla in cele mai multe cazuri

| Antikrist a răspuns:

Pai se tine dupa tine,iti zambeste, iti vorbeste frumos,iti face complimente,se mai pierde de emotie,incearca sa te apere de orice rau,iti sare mereu in ajutor,ii da dreptate in multe cazuri, iti face anumite surprize(de exemplu iubitul meu imi compune melodii si mi le canta la chitara), renunta la anumite activitati pentru tine.