| baby123 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat ma iubeste? Cum ar trebui sa se comporte ca sa ma iubeasca? :X funda si vot la toti :X:X:X:X

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai baietii in general se rosesc si nu mai pot vb asa de liber cu tine, si o sa observi si din faptul ca cu tine se va comporta ff frumos si o sa inceapa sa iti faca avansuri cand emotiile ii vor mai trece cat de cat

| VladConstantin20 a răspuns:

Pai iti spun ce am facut eu cand eram indragostit,ma emotionam repede,roseam instant,o ajutam la orice,vorbeam mult,ma purtam mai ciudat in preajma ei,ii dadeam atentie,radeam impreuna,faceam glume,o ajutam cand avea ceva,o sfatuiam in momentele grele, de era ceva ma duceam la ea si ii ceream parerea etc., ma tineam dupa ea (respira nu iti fa griji) si nu in ultimul rand dar poate cel mai important...i-am recunoscut tonguehappybig grin

| gabrielutzu a răspuns:

Pai cel mai evident semn ca un baiat te iubeste este ca vrea sa te f.a.

| Șosețică a răspuns:

Cica daca un baiat te place/simpatizeaza iti face cu ochiu`
Dar de ex daca te tachineaza si asta mai inseamna ca s-ar putea sa te placa daca te place v'a fi si cavaler in acelasi timp si sigur o sa iti dai seama XD

| Alexxxxxxx a răspuns:

Sa te bage mereu in seama pe mess, sa stea mai mereu cu tine

| RwkY a răspuns:

Iti da foarte multa atentie, sau mai multa atentie fata de celelalte persoane, asta e cea mai clara dovada!