| Ciresica_9283 a întrebat:

Care sunt semnele clare ca un baiat timid te place?
Dar un baiat mai indranet?
Dau fundita!
pup!:*

4 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Zgaltie gardul pe care stai pana te il bagi in seama laughing) (nu am lua in sema a fost cineva care a zis asta acum ceva vreme aici si cred ca e bestiala faza big grin )

| FirstState a răspuns:

Timid se comporta foarte frumos cu tine, mereu doreshte sa atraga atentia m el daca te vede si priveshte la tine in ochi peste un timp scurt da capu in jos de rusine dar indraznetu face tot invers

| TuttiFruti a răspuns:

Buey lari un baiat indraznetz se da cu tine in vorba se uita mereu la tine...cel timid daca te uiti uh la el el lasa capu in jos s.a.
big hug

| PrInTzEsYkA a răspuns:

Pai cel timid nu se uita in ochii tai, apleaca capul in jos iar cel indrasnet incearca sa fie in centrul atentiei te priveste fix in ochi te baga mai mereu in seama. Sper ca te-am ajutat!happy