| Assassins a întrebat:

Care sunt semnele clare daca te place o fata?

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Simplu: trece des pe langa tine, se uita frumos la tine, zambeste cand te vede, si merge deseori "din pura coincidenta" pe unde mergi si tu

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Nu te baga in seama...se inroseste cand te intalnesti cu ea... dar depinde de fete.eu nu sunt asa.sun genul care cand se indragosteste ii place sa stea cu baiatul.nu ma inrosesc sau astea. dar sufar cand sunt departe de el

| Andreea_1714 a răspuns:

Iti zambeste, din intamplare e in acelasi loc cu tine, vorbeste frumos cu tine, asteapta mereu sa o saluti, te priveste insistent, daca e timida atunci cand iti intalneste privirea si`o intoarce pe a ei in alta parte, spune la cele mai apropiate prietene alea ei ca te place.
Incearca sa afli de la prietenele ei daca simte ceva pentru tine. Si nu fi needucat si te duce si ii pune intrebarea "vrei sa fii cu mine" ia`o incet, calm si romantic. orice fata moare dupa asta.

| evelina_8943 a răspuns:

Se preface ca nu te place, sau e draguta cu tine depinde de firea fetei si apropo, imi place poz cu pisi!

| Kanyee a răspuns:

Iti zambeste mereu.

| EmOlInE a răspuns:

Pai...mai intai cum se comporta cu tine?