| anonim_4396 a întrebat:

Care vrea sa faca sex cu mine?

8 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Daca esti fata merge daca esti baiat esti bot

| zelda a răspuns:

Esti bombalaughing

| JohnnyBi a răspuns:

Daca esti un el am eu o catea, ciobanesc caucazian in calduri...are vreo 70 kg, blana lunga alea alea. daca esti o ea, ridica fusta pe strada si sar toti pe tine. pam pam

| DarkBlood32 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Dar eu am o catea cheala, stirba si amputata de un picior cu vulvele rosii si bulbucate, dragalase, rumene ca niste cirese cu vaginul fierbinte. daca vrei iti arat un film porno cu cateaua mea in calduri. o vrei? devil

| ladyMillion a răspuns:

Ti-ai gasit si unde sa intrebilaughing))?

| AlessandraAndronic a răspuns:

Toti pentru unu si unu pentru toti laughing) ia-ti un morcov sau gaureste un papitoi laughing distractie placuta laughing

| kingRing a răspuns:

Mai intii ce esti fata sau baiat?

| anonima20 a răspuns:

Tu singurlaughing