| mibi a întrebat:

Cat costa un avort?
Imi puteti recomanda in cabinet ginecologic in tg-jiu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa te interesezi la mai multe cabinete ginecologice deoarece preturile practicate pot sa varieze foarte mult si de multe ori "reflecta" de fapt notorietatea medicului si nu munca prestata.In general avortul chirurgical prin chiuretaj este cel mai ieftin 450-500 lei, cel prin aspiratie 500-550 lei si cel mai scump cel medicamentos, in jur de 1000 de lei.