| cristime a întrebat:

Cat de des va vedeti iubita/iubitul?

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vinerea si sambata, iar uneori si in cursul saptamanii.In vacante ne putem vedea zilnic, fara restrictiihee hee

Si e mai bine mai rar ca asa apucam amandoi sa ni se faca dorhappy

| Alisa a răspuns:

Pai in fiecare weekend si cateodata si in cursul saptamanii. Depinde de cum e el cu munca, ca lucreaza de dimineata pana seara si eu am scoala. Dar avem o relatie frumoasa, ne iubim si avem incredere unul in altul, si acest lucru nu ne deranjeaza. Vorbim in fiecare zi la telefon, pe mess, ne vedem la web.
Numai bine!

| baru a răspuns:

Asa se spune; Cu cat e mai rarut asa e mai dragut Este bine sa-l vezi des dar nici toata ziua sa stai lipit unul de altul deoarece va incepe monotonia si plictiseala Asa ca -----Mai rarut ca-i mai dragut Pa

| nobody_9468 a răspuns:

Aproape in fiecare zi, dar fara weekend'uri ca el nu este din orasul meustraight face.
Dar nu ne omoram de prea multa iubire.Fiecare in treaba lui, daca el vine la scoala la mine, e ok, daca nu inseamna ca ne vedem prin parc{din intamplare} fiecare cu ce culegehee hee. Asta numai iubit nu-l pot numistraight face.

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

Foarte rar ...si ma streseaza chestia asta straight face
e bine ca il mai vad la fata la scoala in rest nu nuprea decat o data pe saptamana crying
si stiu ca nu e corect sad...si ma mai streseaza ca isi da intalnire cu mine si dupa le anuleazastraight face
e cam prost din fire...si eu sunt proasta ca il iubesc si ca ii permit chesti din astea
si daca i zic sa stea cu mine mai mult imi zice ca ce nu sta cu mine straight face...si eu sufar ca proasta straight face

| stresu a răspuns:

Zilnic...bine asta pana vor incepe colegii lui sa arunce cu chestii in mine; dar poate ii mituiesc cu mancarethinking

| VodkaCoca a răspuns:

Pai aproape in fiecare seara, si tot weekendu love struck, ziua vorbim mult la tel chiar daca e la munca laughing tu? :*

soothe
| soothe a răspuns:

Zilnic. Dimineata la micul dejun si seara la cina + in weekend cat se poate de mult.

| raisa1993maria a răspuns:

Aproape in fiecare zi. in weekend nu prea dar in timpul scolii de luni pana vineri ne intalnim cam in toate zilele cate 3-4-5 ore:X

| gheorghita a răspuns:

Buna, noi ne vedem cam in fiecare zi, bine exista zile in care nu ne vedem daca avem treaba sau ceva, dar in medie, cam in fiecare zi

| imiplacemov a răspuns:

Zilnic :X

| aleksy a răspuns:

In fiecare zi

| maduuuu a răspuns:

Ne vedem in fiecare zi! Si fiecare zi e diferita de fiecare data!

| uningermik a răspuns:

Inainte ne vedeam de 2-3 ori pe saptamana dar acum de la o vreme mai exact 3 saptamani nu ne-am mai vazut...sadsadsadsadsad Am uitat sa mentionez ca nu locuim in acelasi oras

| Papita a răspuns:

Odata pe samptamanasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea rar... cam un week. end la o luna... sau la 3 saptamana broken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am de ales ca locuim impreuna. Zi si noapte, zi si noapte... pana la epuizare... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'l tel you when I'l got one...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite altul si cu engleza lui... inainte sa scrii si sa te faci de rahat invata happy