| ForeverWarrior a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru voi fetele aspectul exterior? La ce va uitati prima data la un baiat? Se poate "indragosti" o fata de ochii unui baiat si de faptul ca e inalt.in rest nu e frumos?

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

Depinde acum si de fata. unele umbla dupa bani, sunt materialiste din cale afara in timp ce altele au sufletul mai bun iar acum sa vorbim despre ce vede o fata la un baiat.acum mai mult ca sigur daca iti place de o fata ea sa cada imediat la icioarele tale rolling on the floor))nu indiferent de ce suflet are respectiva, ea isi va dori ca baiatu sa o complimenteze... unele vor sa fie respectate altele (cu**e) vor sa fiu fu***e) in cel mai bun caz daca gasesti o fata si aceasta te iubeste enorm pentru felu tau de a gandi si de cum te comporti sunt sigura ca o sa fiti un cuplu de milioane, insa daca gasesti una care se uita la starea financiara iti dau un sfat :las-ooo si gasesteti pe alta ca degeaba traiesti cu ea chiar daca e frumoasa si are cel mai frumos cu*, ca ea poate sa te insele in orice moment si revenim la unele fete conteaza decat sufletu si caracteru si da de cele mai multe cazuri ochii farmeca mereu cunosc o multime de fete care se uita la ochi adica atunci cand vezi un baiat te uiti mai intai la fata lui la carater si dupa bla bla corpu straight face chiar si asa degeaba poti avea toti muschii din lume daca esti tantalau laughing si cam atat de zis sper ca te'am ajutat rolling on the floor

23 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Depinde de fata. eu sunt dovada vie ca o fata se poate indragosti de mainile iubitului ei. laughing))...

| whoocares a răspuns:

God.laughing

| LeeJiEun a răspuns:

Toate fetele sunt diferite.
Unele se uita prima data la corp, altele la cum arata, altele la ochi.

Răspuns utilizator avertizat
| kakolukia a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Azi ma duceam la clasa iar din fata mea venea un tip care frumos nu era, era foarte gras dar totusi am ramas placut surprinsa de ochii lui(avea niste ochi foarte frumosi). Nu m-am indragostit de el dar vreau sa zic ca si ochii unei persoane conteaza. Eu una cand vad o persoana cu ochi frumosi si mai are pe deasupra si gene lungi si frumoase incep sa simpatizez persoana respectiva...dar stii si tu ca nu toate persoanele sunt la fel...

| 4b a răspuns:

Omul se uita la ce izbeste ochiul... unele pun, altele nu, accent pe aspectul exterior, acu depinde de fata; poti indragi ochii cuiva, dar dragostea e alta afacere

Răspuns utilizator avertizat
| SakonSIUkon a răspuns:

Toate fetele se uita dupa bani doar ca nu recunosc ca sa nu ramana singure,, si bani si aspect.

| ItsMaxi a răspuns:

Pentru cel care a zis ca ''toate fetele sunt la fel'' big grin iti dau un sfat : n'o sa-ti gasesti niciodataa jumatateeea daca o sa gandesti asa straight face...fiecare fata are calitatile ei pana la urmawinking

| tslex a răspuns:

Bulldhit.e clar ca toate fetele prima si prima oara se uita la exterior deoarece asta sare prima oara in fata.fizicul.personalitatea o cunosti [e urma si toate celelalte.dar prima si prima oara se uita la fizic 100%

| Ciocolataaaa a răspuns:

Ce parere buna ai despre tine happy
in primul rand esti urat daca te simti urat si esti frumos daca te simti frumos.
in al doilea rand cheiea la inima unei fete este sa te vada mereu cu zambetul pe buze si sa te vada cat mai atent cu ea, de exemplu, o floare, un compliment dragut (dar nu: ce misto iti sta cu decolteu ci, ce frumoasa esti happy ) si nu stiu, sa fie dragut cu ea

| Sa99 a răspuns:

1.Aspectul fizic 50%. 2.la aspect si comportament. 3.depinde de fata.

| Sweetie_Andrada_1983 a răspuns:

Greu dar eu cred ca personalitatea unui baiat conteaza mai mult decat cum arata. cel putin pentru mine asa e.

| NuConteza a răspuns:

Pai si daca poarta ochelari de soare si sta pe scaun? inseamna ca nu l mai placi nu i mai vezi nici ochii si nu l mai vezi inalt, nu il placi sigurwinking

| zxcv a răspuns:

Caracterul unui baiat si personalitatea lui conteaza cel mai mult! Cred ca degeaba are o frumusete rara,daca el nu stie sa se comporte cu o fata! Caracterul conteaza cel mai mult, sa stie sa vorbeasca cu o fata, sa stie sa ii vorbeasca, sa o asculte, sa ii fie aproape cand ii este greu, sa ii acorde atentie! Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundaa?batting eyelashes