| ioanaa25 a întrebat:

Cat de mult se schimb o relatie dupa prima noapte de dragoste. Mai ales daca fata e virgina?

Răspuns Câştigător
| mayafashion29 a răspuns:

Se schimba in bine! Va fi o relatie adevarata, iar baiatul se va coportaexemplar dupa aceea! Totul va deveni mai frumos, daca este o relatie serioasa!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Foarte mult, dar in rau: baiatul a obtinut ceea ce si-a dorit, urmeaza sa-si completeze experienta, dupa care va pleca, lasand fata plangand ca, vezi Doamne, nu a avut noroc.

| Alcyon a răspuns:

Depinde. Daca baiatul o iubeste pe fata, sexul ii va apropia. Daca n-a vrut decat sa-si satisfaca nevoile primare, probabil ca finalul va fi destul de amar pentru "proaspata dezvirginata".

| ioanaa25 explică (pentru Alcyon):

Pai daca o iubeste cu de ii va apropria?

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Idem raspunsul lui @neutrino

| Coconuda a răspuns:

Depinde..multi baieti numai asta si asteapta sa obtina si dupa aia in cel mai des caz le parasesc..am e o prietena care au fost impreuna cu iubitul sau 4 ani si a decis sa faca pasul cel mare. dupa ce s-a culcat cu el a 2-a zi a plecat dupa lapte si nu s-a mai intors)))