| anonimadv a întrebat:

Cat % sunt sanse sa fiu insarcinata? el a ejaculat pe mana mea, eu m-am sters (fara sa ma spal ) si dupa jumatate de ora am fost la toaleta si am urinat am atins degetul la intrare in vagin (care era doar sters) contact sexual NU am avut

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune cat la %. Oricum, sanse extrem de mici, probabil sub 1%. Mai depinde si de perioada ciclului menstrual in care te gaseai.

soothe
| soothe a răspuns:

0%. fara explicatii suplimentare

| Lorelai a răspuns:

Iar intrebi? Esti batuta in cap?

| marsy a răspuns:

Nu esti

| Andreea_7493 a răspuns:

Doaamneeeeeeee...innebunesc! Spermatozoizii aia crezi ca traiesc 24/24 in contact cu aeru'? Nu sunt sanse sa ramai... dar incetati o data cu intrebarile astea.

| ● Ďعw a răspuns:

Nu esti sigurwinking

| yoo_6578 a răspuns:

In primul rand este foarte scarbost ai pus degetul acolo cand erai la toaleta bueac:-&:-&

| Mi$tiK a răspuns:

0%