| Maxnonymus a întrebat:

Cat timp credeti ca ar dura o relatie intre un baiat de 16 ani si o fata de 14 ani?
Fara glume.

19 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

2 saptamani 3 zile 12 ore 34 de minute si 17 secundehappy.ce intrebare stupida.numai voi stiti cat poate dura relatia, crezi ca se va gasi o mama omida pe aicilaughing?

| thegatekeeper a răspuns:

Depinde de seriozitatea relatiei. In general, cred ca ar dura cateva luni, dar daca ambii parteneri sunt seriosi in legatura cu relatia, ar putea dura chiar cativa ani.

| RAY a răspuns:

Relatie fi serioasa/serios e vorba de sex atat

| Maxnonymus explică (pentru RAY):

Are 14 ani.
Esti tembel? laughing

| RAY a răspuns (pentru Maxnonymus):

Si ce daca are 14 prostia e la fel

| Maxnonymus explică (pentru RAY):

Adica?
Ce vrei sa spui?

| RAY a răspuns (pentru Maxnonymus):

Ca prostia nu are varsta ce sa spun

| neutrino a răspuns:

Pana la revelion.

| Maxnonymus explică (pentru neutrino):

Am spus fara glume, prietene.

| Danysan a răspuns:

E cam mica fata dar acum conteaza cat de mult isi doreste sa fie cu tine. Daca e Iubire cu timpul cand o sa creasca o sa inebuniti la cate o sa faceti.Cel mai Frumos e sa cresteti Impreuna si sa va Iubiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat este iubire si dragoste intre ei, ar putea dura si pana la moarte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Daca baiatul isi bate joc de fata 2 saptamani sau chiar 1. Daca fata isi bate joc de baiat 1 an laughing

| MiruD a răspuns:

Daca se iubesc cu adevarat, "pana cand moartea ii va desparti" happy
Serios! Cand l-am cunoscut pe iubitul meu, eu aveam 17 ani si el 16, si avem 5 ani de relatie. Si avem si planuri de viitor.
Varsta nu conteza, atunci cand devii parte din el/ea.
Iti va fi de ajuns sa va priviti in ochi si veti sti ca sunteti facuti unul pentru celalalt!

| Maxnonymus explică:

Omu', nu's extraterestru sa ma adaptez stilului ei de viata.Stiu si eu sa traiesc.

| jolidon12 a răspuns:

Asta depinde, poate dura mult. Cunosc o fata care s-a iubit cu un baiat cu 5 ani mai mare ca ea din clasa a 8-a si acum a terminat facultatea si inca sunt impreuna, casatoriti chiar.

| 10n a răspuns:

Tu ce crezi?
Merita un timp indelungat sau pana la revelion?
Noi de unde sa stim cat v-a dura daca nu va cunoastem...

| Maxnonymus explică (pentru 10n):

Intrebam in general, nu neaparat de mine si ea...

| Marean24 a răspuns:

Depinde daca te iubeste cu adevarat sau e ceva de distractie.fa-l mai interest de tine si s-ar putea sa dureze happy