| PopaLavinia a întrebat:

Cate tipuri de sex exista (oral, vaginal etc.) Si care e diferenta? Descrie-le.

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Oral, normal și anal.
Diferite senzații.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o grămadă de tipuri de sex, chiar și fără atingeri, tantric sex se numește sau sex magic.

Dintre cele fizice.
diferență e că sexul vaginal se face cam cu oricine.
Iar celelalte chestii mai tabu nu se fac chiar cu oricine, trebuie sa existe atracție puternică sau sentimente(încredere) la mijloc.
Cam aia e singura diferență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică să-ți dai și tu o l@ba in privat. Zi și tu asa.

| Anonimboy17year a răspuns:

Sex oral -se realizeaza in cavitatea bucala (in gura)
Sex anal -se realizeaza in anus (in fund)
Sex normal -in vagin
Si ar mai fi sexul intre sani dar se aplica doar la unele, daca stii cum zic,

| Luca3472 a răspuns:

Buna! sunt mai multe tipuri de sex.
1.Sex normal care se realizeaza prin vagin
2.Sex oral care se realizeaza prin lingerea vaginului si suptul penisului
3. Sex anal care se realizeaza prin anus(fund) si este mai dureros
4. Se poate numi si acesta un fel de sex doar ca il realizezi singur. Masturbarea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Luca3472):

Nu, masturbarea nu este numita sex, este numita auto-satisfacere.