| LoveAgain a întrebat:

Ce activitati as putea face cu partenerul meu? pentru a nu fi o relatie plictisitoare fata are 15 el 18 ajutor va rog!. Multumesc anticipat FUNDA! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Pai daca si la 15-18 ani te gandesti ca e o relatie plictisitoare, ce vei face la 30 de ani si 10-15 ani de locuit impreuna?

| DaSuntAnonima a răspuns:

Mai greut cu varsta de 15 ani..nus tim noi ce iti permit parintii tai si ce nu. si nu stim nici daca aveti relatii sexuale?
... ora la care trebuie sa intri in casa?happyaveti prieteni comuni?