| EdyEdyson a întrebat:

Salut, am nevoie de niste ajutor... Cum pot sa fac ca o relatie sa nu mai fie plictisitoare, cu pupat cu tot. Am nevoie de ajutor. Funda!

12 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Te casatoresti si iti asumi asa atatea responsabilitati de nu-ti ajunge ziua!

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Fă sex...

| neutrino a răspuns:

Nu ai cum. Rupe relatia si fa-ti alta, dar numai atunci cand te vei indragosti cu adevarat de cineva, dar si reciproc.

| EdyEdyson explică (pentru neutrino):

Nu pot sa scap de ea. o iubesc prea mult. nu pot sa stau fara ea. Mia spus ca s-a plictisit gen sa faca aceeleasi lucruri mai mereu... Dar altceva nu prea este de facut. sigh sad

| Rauldor a răspuns (pentru EdyEdyson):

Nimic nu este plictisitor când eşti cu fiinţa iubită. Stai liniştit, nu tu eşti plictisitor, poate ea nu te iubeşte.

| SkyPilot a răspuns:

Mai scapa cate o mana pe un san sau pe unde se mai poate, mai scoate-o si in alte parti decat iesiti acum. Cititi pe net despre sarut si mai incercati si altceva.

| kteichd a răspuns:

Fi spontan nu te mai gandi ce sa faceti, daca iti trece prin minte ceva fa, sau intreab-o pe ea asa "zi repede ce ai vrea sa facem azi" fara sa aiba timp sa se gandeasca

| Skilline2012 a răspuns:

Iti faci alta relatie si joci la 2 capete, sa vezi atunci ce incitanta e viata smug

| Rauldor a răspuns:

Simplu, cu idei romantice: bileţele, flori, surprize, gesturi romantice, mai multe la http://dezvoltare.md/......-surpriza/

| AdryAdrianaPuii a răspuns:

Doamne când văd raspunsurile fac crucita laughing) păi, încearca s o exciti, sa ii faci semne pe gât, sa te culci cu ea, sa o faci sa se simta
fericita.