| d3utzsa a întrebat:

Ce ar trebui sa schimb la mine ca sa ma impac cu fostul meu iubit cu care am fost 1an si 2 luni?big grinink il iubesc, dar ne-am desp din cauza mea...pentru ca eram prea stresanta, obsedata, il sunam din 5 in 5min...etclaughing

acum vreau sa ii arat ca m-am schimbat ca nu mai sunt asa, ca m-am schimbat in bine dar vreau sa mai schimb ceva la mine! insa nu stiu ce!
in afara de faptul ca o sa ii demonstrez ca n mai sunt asa stresanta pentru ca nu rezolv nimicstraight face
ce le mai place baietilor la o fta?big grin
cum sa fie?
ce sa faca ca sa se reindragosteask de fostele sale iubitelaughing

2 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

Eu ma uit sa fie draguta sa se comporte cat de cat sa inteleaga de glume sa fie ingrijita (aici ma refer la chestii elementare sa nu ii miroasa gura sa foloseasca spary/deo nu la rujuri farduri lac de unghii si nu mai stiu ce pe mine chiar ma deranjeaza) sa pot vorbi cu ea ore in sir cand ma apuca laughing si sa nu ma fac de rusine cu ea in public ( sa stie sa spuna 2 propozitii corecte laughing ).Pe mine nu ma deranjeaza deloc daca mai vb si cu alti baieti sau la un party mai danseaza si cu altii, daca tot sutem aici o fata trebuie sa stie sa se distrezewinking Cam la astea ma uit eu la o fata!

| necu91 a răspuns:

Incearca sa ii aduci aminte de clipele frumoase de cand erati impreuna. si de amintirele voastre. chestii din astea. la mine functiona. si cu stresul, cred sincer ca ar trebui sa te schimbi ca nu vei avea sanse la relatii de durata pe viitor. succes happy