| BabyGirl06 a întrebat:

Ce as putea sa vorbesc pe mess cu baiatul de care imi place? De multe ori il salut si dupa aceea nu stiu ce sa ii mai zic. Nu stiu prea multe despre el. stie ca il plac, dar ma vede numai ca pe o prietena, nu mai mult. Astept sfaturihappy

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Pai asta trebuie sa faci, sa-l cunosti. Intreaba-l despre viata lui, despre familia lui... spune-i ca vrei sa-l cunosti si chestii de genul asta.

1 răspuns:
| JustMe6378962 a răspuns:

Vorbesti normal, la fel ca atunci cand ai vorbi cu un prieten...nu face prescurtari, si fii si tu *jucausa*!