| SecretLover10 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu iubita mea la telefon? caci mereu dupa ce o intreb ce face ma blochez, nu mai stiu ce sa vorbesc. Ceva sfaturi?

11 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Noi vorbeam in fiecare seara o ora si jumatateday dreaming ma intreba ce afc ii raspundeam, apoi vorbeam despre ce-am facut azi la scoala, ne mai intrebam despre una altalaughing imi dadea sa ascult melodiilove struck gaseam subiecte multeee...dar astea la trecutsad

| annkaa a răspuns:

Pai intreab-o si tu ce a mai facut de cand nu v-ati mai vazut... daca i-ar placea sa iesiti, poti sa o intrebi ce vrei si ce ai mai vrea sa aflii despre ea

| membrugirl2010 a răspuns:

Mai barfiti si voi...etc

| capsunica_8366 a răspuns:

Cred ca e ceva normal sa te blochezi atunci cind vorbesti cu o fata mai ales daca tii la ea.dar nu-ti fa griji, simtete liber, fii tu insati si vorbeste cu ea despre orice:adica incepe sa-i zici ceva si de aici la sigur ca veti gasi mai multe subiecte.De exemplu eu la fel cin dvb cu prietenul meu nu stiu ce sa-i zic,nu ama despre ce vorbi cu el, dar el fiind baiat ia initiativa in miinele sale si propune o tema de discutie, apoi restul vine de la sine.la fel si tu vezi cei place iubitei tale si ce iti place tie si discutati despre asta, despre ce face, ce faci tu si tot asa! cel mai important e sa fiti voi insiva! sper ca te-am ajutat. funda? XD

| GGeorgel a răspuns:

Hmm...destul de ciudata "iubirea" asta a voastra daca nu sti ce sa vorbiti. Daca nu ai ce sa ii zici nu o suna ca numai te faci de ras laughing. Si e cam aiurea sa ne intrebi pe noi ce sa vorbesti cu ea, ca si cum te-as intreba ce sa fac cu prietena mea cand vine la mine si suntem singuri? ceva sfaturi plz?big grinbig grin laughing

| AlinElle89 a răspuns:

Intreab-o ce simti in momentul acela, ce a mai facut,unde a mai fost,cand va intalniti, ce ai facut tu toata ziua, etc

| eysan a răspuns:

Fratee. ne intrebi pe noi ce sa vb cu gagicata la telefon...
doamne nu vrei sa vb noi cu ea in locul tau? hai dane nr ei!
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchide telefonul eu asa am facut si e topita dupa mine fetelor nu le place asta ma si daca vrei so violeziince cu iubirea si treci cat putin cat putin la o iubire mai agitata faci asa un fi ca zi si peste vreo 2 saptamani va face eu am facut de 4 ori pana acum in numa 2 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A si am numa 11ani si ea are 14 gandeste-te

| LoveSroL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba du-te si te spanzura laughing))))))) la 11 ani ce sa faci poate cu degetu straight face jesus

| AAAdEEE a răspuns:

Trebuie sa te gandesti la ea spune-i cad de draguta e si intreab-o orice lucru ca nu se supara dar ai grija sa fie interesant!