| best1people a întrebat:

As vrea sa stiu daca este posibil ca o fata sa iti ceara prietenia (iubit si iubita) si am 15 ani.

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

● Dacă este o fată întrăzneață și curajoasă, da... este foarte posibil.
● Dacă este o fată timidă și retrasă, nu există nici măcar o șansă să-ți ceară prietenia.

| AndreeaaD a răspuns:

Ce e asa imposibil?
E chiar ok daca fata stie ce vrea si e indrazneata; are tupeu.
Stiu ca in general baietii fac primul pas dar nu este exclus ca si o fata sa faca asta iar unor baieti chiar le plac genul asta de fete.

| luniii a răspuns:

Da e posibil.Dar in mod normal daca este atractie reciproca intreaba baiatul nu fata.^^