| beniamin1994 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii ofer iubitei mele sunt cu ea de 5 luni! o cunosc din clasa I!
Isi face majoratul sambata care vine si nu stiu! Pana acum am cumparat o rama foto si am pus 2 poze cu noi doi! astept pareri!
Cea/Cele mai bune primesc funda!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Perfect, chiar nu mai este nevoie de altceva, o sa-i placa foarte mult.
Sa fii iubit! happy

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cateva idei:

- Un tort in forma de inimioara (din ciocolata, frisca si fructe), pe care sa fie inscriptionat mesajul tau de dragoste si chiar o floricica.

- Sampania - o puteti savura acasa sau intr-un loc special pentru voi amandoi

- Inimioarele de tot felul – rosii bineinteles.

- Florile – in special trandafiri.

- Bomboanele de ciocolata – este cunoscut faptul ca ciocolata are efect afrodisiac.

- Lenjeria sexy – fetele prefera de cele mai multe ori rosul sau negrul.

- Bijuteriile – aur, argint, pietre pretioase, dupa buzunarul fiecaruia.

- Cina romantica – meniu bogat in alimente cu efect afrodisiac, lumanari, muzica buna… si multa iubire.

- Jucariile de plus – ursuleti, elefantei, pisicute.

- Obiectele vestimentare – camasi, rochii, pantofi etc.

- Parfumurile si cosmeticele.

| beniamin1994 explică (pentru evenso):

Am luat rama foto dupa cum am spus! si vroiam sa iau un lantic de argint cu B de la numele meu si 3 trandafiri? ce parere ai?

| beniamin1994 explică (pentru evenso):

Multumesc

| evenso a răspuns (pentru beniamin1994):

Cu placere.

| evenso a răspuns (pentru beniamin1994):

Perfect, chiar nu mai este nevoie de altceva, o sa-i placa foarte mult.
Sa fii iubit! happy

| kx123 a răspuns:

Depinde de ea. Numai tu poti stii ce ii place ei, dar cred ca acea rama este un lucru foarte frumos, si ai putea sa ii dai si un trandafir, este mult mai elegant.

| Andreea304 a răspuns:

O cunosti din clasa I?! Ai cumparat doar o rama in care sa pui niste poze?! Pai, zic si eu, fiind iubitul ei ar trebui sa-i cumperi ceva mai special, mai deosebit...

| StRuMP a răspuns:

Ceva cat mai mic. dragut si sa coste multi banilaughing

| yoaana a răspuns:

Ai putea sa ii iei un lant de argint. ceva mai special doar e majoratul.winking

| Roby_2289 a răspuns:

Io zic sa te omori. Iubita ta are majoratul si tu esti lefter ba. Fa un imprumut la Provident si ia-i bijuterii si dupa te omori ca sa nu mai dai banii