| EagleTM a întrebat:

Salutare TPU, vine majoratul iubitei mele, ce as putea sa ii cumpar?

6 răspunsuri:
| Byuska a răspuns:

Un buchet mare de flori si o bratara sau o pereche de cercei. Daca stai prost cu bani poti sa ii cumperi o poseta, o rochie sau ceva ce sti ca isi doreste.

| Violleta2022 a răspuns:

O bijuterie: cercei, inel sau bratara de aur sau argint, cat iti permite buzunarul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie cu ciocolata fina Belgiana. Succes!

| RobertMoon a răspuns:

Un buchet de flori, un parfum dragut si niste bomboane mai speciale. (stiu ca nu este un cadou iesit din comun, dar orice fata accepta lucurile astea cu placere).

| bbobo22 a răspuns:

Daca este iubita ta, atunci tu ar trebui sa stii cel mai bine ce fel de cadouri ii plac. Incearca sa fii original si daca poti sa-i faci un cadou pe care sa-l poata pastra mult timp. Un ceas, o bijuterie... ceva ce nu pretul lui sa fie important ci valoarea lui sentimentala.

| zuppyby a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un tricou personalizat de tine si sa o scoti la cina, intr-un club sau ceva simplu cum ar fi: ii spui din tot sufletul ca o iubesti si petreceti toata ziua numai voi doi, iar seara putina distractie