| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce cadou i-ar placea unei fete de 18 ani la majoratul ei de 18 ani? Si nu veniti cu faze expirate. C'mon suntem in sec 21, altceva in afara de dildouri nu stiti?
Pana intr-un milion de lei.

24 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pana de inspiratie? Nu prea cred,tu iar vrei sa verifici IQ-uri pe-aici...
Daca e vorba de cadou,si pentru majorat,realizezi ca trebuie sa fie ceva care dureaza,care sa-i ramana si sa poata sa spuna "lucrul asta il am de la majoratul meu".
Asa ca,un inel,un lantisor,o bratara,o pereche de cercei,un set din toate enumerate pana acum sau...un ceas.
Prefera calitatea, in locul cantitatii si fa-i cadou un ceas bun, sa-si poata masura anii care vin.Intr-un ambalaj frumos cu o carte de vizita care sa-i spuna exact asta, o floare si cadoul tau va capata o alta valoare!

| elasexygagica a răspuns:

O orgie, este super, mai ales la un majorat, puneti-va de acord sa mergeti un weekend la cabana, adunati-va anturajul vostru, si cadeti de acord sa faceti sex in grup, o sa fie nemaipomenit si daca sarbatorita este fata facetii un tort in forma de "stiti voi" love struck eu zic sa incercati astawinking nu o sa regretatiwinking odata face 18 anilaughing

| Dănculea_Laurenţiu_1997 a răspuns (pentru elasexygagica):

Banuiesc ca asta ti-ai dori tu

| ionutzul31 a răspuns:

Ceva produse de ingrijire.Nu vor da gres
Bafta.winking

| lolytagirl a răspuns:

Poi eu am 18 ani.Iar cand mi-am facut majoratul am primit tot felul d cadouri gen:flori,cosmetice, haine, bijuterii. Oricum ma bucuram si daca primeam doar o floare...:X:X:X

| francesca89 a răspuns:

O veioza misto

| Crysty_Crysty_1996 a răspuns (pentru francesca89):

Pe bune? o veioza? nu crezi ca e un cadou prea sec? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Un parfum, sau daca nu stii ce arome îi plac, si decat sa faci o gafă, mai bine i pui bani in plic, că de bani au toti nevoie, si nici nu se va simtii jignită de cadou.

| Diux96 a răspuns:

Poti sa ii dai banii.o sa isi cumpere ce vrea cu eiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| devilmilan a răspuns:

Si eu fac peste 4 zile 18 ani big grin...nu stiu frate spun ceva induiosator ceva frumos sa ii aminteasca mereu de voi big grin eu ma gandeam la un tricou personalizat (o poza cu voi pe el) sa il faci te costa maxim 1 milion de lei ba chiar mai iei si un buchet de flori pe langa big grin

| CopilaEmo a răspuns:

Deci poti sa ii cumperi un ursulet de plus. oricarei fete ii plac ursuleti de plus. Sper sa gasesti ceva potrivit.Bafta

| CEA a răspuns:

Un set de bijuterii cu lantosor bratara si cercei de argint.Un lant cu initiala numelui ei,Un ditamai ursu, un parfum, te duci cu o prietena si ii cumperi ceva e imbracat...Sau te duci la magazine unde se vand chestii de pus pe perete...Gasesti tu ca esti baiat destept.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică (pentru CEA):

Necst(next plz)

| CEA a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Am epuizat toate ideile.Dar...mai am una.Te poti duce la un magazin din asta de unde cumperi obiecte decorative si cauti ceva cu zodia ei.Eu am gasit ceva pentru un prieten, el e balanta si era o femeie care tinea o balanta in mana.Era super draguta.Nu mai am alte ide.Dar alege ceva de aici.

| Emilia23 a răspuns:

Hmm`.pai eu credd caa.hee hee un lantisorr frumoss.love struck...saauu` un inel. dragut.love struckxx. miee astaa `imi placee! binee.`si uruletsii`.dar astea cel `mai multt!love struck

| Kissmeagain a răspuns:

Eu as recomanda un set de bijuterii handmade.Astea sunt originale si nu se gasesc dubluri. Poti sa optezi la ceva colier din swarovski [nu sunt atat de scumpe, iti spun eu caci ma ocup cu asa ceva] si cercei.Chestioarele astea sunt unicat...si prind bine la fete.

| PappaBear a răspuns:

E i-as oferi ceva util si funny, un tricou cu un design mai interesant poate. Am cautat si eu un cadou si am dat de un site care comercializeaza tricouri ambalate intr-un mod foarte ingenios, intr-o conserva. Iata site-ul, poate gasesti ceva ce-ti place :-)
http://www.conserve.ro/tricouri-3d-tricouri-the-mountain/

| ClubuldeEngleza a răspuns:

Cel mai bine este sa iei in considerare cadoouri de majorat inscriptionata gata cu 18 ani.: Colectia Signography include rame foto, albume foto, pahare, cani, pixuri si potcoave norocoase, gata inscriptionate Happy 18th birthday!
https://www.ejuliana.ro/produse/cadouri-speciale/cadouri-pentru-majorat

| lilian77 a răspuns:

Uite un set cadou interesant special pentru fete care implinesc varsta majoratului: https://www.juliana.ro/cadouri-pentru-fete-la-18-ani