| abbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssss a întrebat:

Ce cadou i-as putea face iubitului face 20 de ani

7 răspunsuri:
| AmericanHistoryX a răspuns:

E inutil sa ceri asa sfat aici, inseamna ca nu-l prea cunosti

| pursisimpluAlex a răspuns:

Uite ce cadou am laut eu unei foste iubite cand facea 18 ani. i-am luat un fgel de patrat din sticla asa si in el avea un prezervativ big grin bine chiar daca nu l-am folosit gestu conteaza. app sigur o sa-i placa crede-ma. fnda tnx

| GirlAlexia a răspuns:

Ciocalatele de inimoara (Milka Inimioara) haine de piele, incaltaminte, un sarut dulce... multe altele astea mi-ar placea daca as fi baiat si as face 20 de ani. Ureazai din partea mea, La multi ani! BYE *_^

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns (pentru GirlAlexia):

Alexia,esti fatalaughing) nu cred ca este vreun baiat care s-ar multumii cu ce ai zis tu acolotongue

| GirlAlexia a răspuns (pentru StefanCelMareIubeaFemeileDES):

Tu nici macar nu sti de cate ori se foloseste semnul,,)" pentru a scrie laughing deci mai taci si vezi-ti de joaca ta cu masinutele
Fraiere...

| GirlAlexia a răspuns (pentru GirlAlexia):

Aaaa da si tongue

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns (pentru GirlAlexia):

Iarta-ma, nu te-am jignit, nu cred ca este normal sa ma jignesti, eu ti-am spus doar ca tu esti fata si nu ai cum sa intelegi ce ar vrea un baiat care implineste 20 de ani, nu te poti pune in locul unui baiat, barbatii si femeile au un mod total diferit de gandire, deci, ca femeie nu ai cum sa te pui in locul unui barbat, iar ca barbat nu ai cum sa te pui in locul unei femei.O seara buna!:*
Fraiero...
Ps:sper sa nu te superi eu glumesc acum, si inca ceva, am 18 ani.