| OFELIAODVE a întrebat:

Ce sa ii faci cadou unei fete de 12 ani?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi o floare, si un parfum. fara cosmetice.
O zi buna sa aihappy

| OnuOnulică a răspuns:

O bratara, un lantic, un parfum.

Răspuns utilizator avertizat
| Ali18sa a răspuns:

Sigur la varsta asta ar aprecia orice iai lua tu! Insa ai putea sa i cumperi un accesoriu simplu si pe care il va purta tot timpul.Ii poti lua o bratarica simpatica, un lantisor sau orice altceva simplu si dragut.Sigur o sa-i placa la nebunie! Succes.

| Mirabela_Maria_1996 a răspuns:

Depinde de caracterul ei, daca inca e copilaroasa si ii plac ursuletii de plus atunci ar fi un cadou frumos asta daca nu flori, ciocolata, un ceas, o geanta orice care sa ii aduca aminte de tine

| darling19 a răspuns:

Ii poti cumpara un parfum! -_-