| Deea4Andreea a întrebat:

Ce cadou imi recomandati pentru majoratul iubitului meu? Dau funda

5 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

I-ai ceva care sa-i aminteasca de tine tot timpul, tu trebuie sa stii ce-i iei.

| chazz a răspuns:

Un puzzle personalizat( voi doi intr-o poza) in forma de inima, sa mergeti intr-un loc placut voua, gandeste-te la un lucru care vine din inima ta.

Răspuns utilizator avertizat
| JusTLiVe a răspuns:

Prezervativul de aur.

| Biib23 a răspuns:

Ai putea sa-i faci cadou o bratara de argint cu placuta: pe fata sa fie scris numele lui sau cum iti place sa-i spui, iar pe spate sa fie scris "te iubesc", data de cand sunteti impreuna sau de cand v-ati cunoscut. In orice caz, bafta cu cadoul ^-^.