| dedexxx a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului de ziua lui? (implineste 18 ani)

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Doua blonde la pachet.

| VadTot a răspuns:

Un Ceas Frumos De mana.Sa l Caracterizeze...

| trista_5619 a răspuns:

Tie ce-ti spune inima,, nu cred ca nu-ti spune nimic,, daruieste-i ceva ce ii place foarte mult lui. Un sfat iti dau: nu-i darui nimanui de zi de nastere un ceas de mana, iti spun din propria experienta, duce la despartire, cred ca a auzit cineva de asta sau a patit asa ceva... pup dulce.

| justifyme a răspuns:

Pai un sarut si o cina romantica, ce-si poate dori mai mult si mai ales seara o baie cu luminari parfumate si un costum de baie pentru tine... pup :*