| Mzolleee a întrebat:

Draga TPU, pe 21 iulie este ziua iubitului meu si implineste 16 ani big grin. Ce cadou ar trebui sa ii fac de ziua lui?

10 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Fai un tricou personalizat cu un mesaj amuzant.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Cumpără-i o cutie de bomboane Milka în formă de inimioară iar deasupra lipeşte-i un plic cu o felicitare. Scrie-i ceva frumos în felicitare şi pune-i nişte bani să-şi cumpere el ce-i place şi are nevoie.
Succes!

| Mihaela1964 a răspuns:

Tine cont de gusturile,pasiunile si dorintele lui.Un lant cu cruciulita, sau alt pandantiv; o bratara din argint, un tricou, o curea din piele; un portofel cu o moneda in el; o carte, pot fi cadouri care posibil sa-i faca placere.

| supermamici a răspuns:

Buna,
uite aici cateva idei: http://bit.ly/top-cadouri-2013

| andru10best a răspuns:

O filmare cu muuulte urari de la cei dragi.

| Xenia16 a răspuns:

Depinde foarte mult de el, ai sesizat ca pana acum a mentionat ca isi doreste ceva anume? Ar trebui sa ii iei ceva ce ii va aminti de tine.Un tricou sau daca esti mai sentimentala o poza in rama cu voi doi, un ursulet de plus sau altceva o inimioara cu poza voastra. Distractie placuta si succes in cautarea cadoului ideal!

| Annyya a răspuns:

Buna! Ii poti cumpara un ceas, un tricou, un lantisor pentru indragostiti, un parfum, o bratara, un obiect personalizat... Depinde si de gusturile lui, ii cumperi ce ii place. Baftawinking

| Maddaaaaaa a răspuns:

Fa-i cadou ceva personalizat, ceva care sa ii aduca aminte de un moment frumos petrecut cu tine, de exemplu un tricou pe care sa fie o poza cu voi doi... ceva iesit din comun, sau ii dai bani sa -si cumpere singur ce ii place.

| picturafrumoasa a răspuns:

Poti sa mergi la un stiudio foto sa va faceti o poza impreuna sau poti sa ii iei o bratara, un ceas, un lant, un parfum sau o trusa cu sampon, gel de dus mai pe scurt o trusa cu lucruri de barbati.Pa.

| ReeBii a răspuns:

Cumpara-i un ceas de mana super, si da-i o inimioara perna personalizata cu voi doi in timp ce va sarutati!