| Rechin a întrebat:

Ce credeti despre "prieteni cu beneficii" cred ca asa se numeste. Adica eu(baiat) cu o fata stabilim sa facem sex doar din placere fara atasamente emotionale. Ce spuneti de asta? Cum gasesti o asemenea fata? Cum ii propui asa ceva?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Unul sau altul o sa ajunga sa sufere. Sexul complica lucrurile intotdeauna.

| Aasdfghj a răspuns:

Trebuie sa iei in calcul posibilitatea ca unul dintre voi o sa se indragosteasca. Caut-o in cercul tau de prieteni.

| RAY a răspuns:

Mereu o fata va vrea mai mult si isi va impune sa faci sex doar cu ea desi e un fel de relatie dar nu oficiala plus ca sa fim seriosi cum adica fara emoti daca te tai la mana poti spune fara atasamente de durere ce aiureala, emotia nu o poti impune sau supune adica nu tu determini daca e sa o iubesti sau nu si mintea ta ea decide asta, iubirea apare cand faci sex e ceva normal, sexul uneste 2 oamenii prin iubire cum sa nu te afecteze emotional logic ca afecteaza, daca vrei relatie fa-ti rost de iubita daca vrei sex prostituata, mie daca as fi fata mi-ar fi rusine sa stau cu unu pentru sex pe bune chiar ar fi o rusine e ca cum as fi o jucarie pentru sex si gratis asta e culmea

| neutrino a răspuns:

Totusi fetele nu sunt chiar asa prostute cum ti-ai dori tu.

| Oana92 a răspuns:

Nu cred ca se poata sa lasi sentimentele acasa. Macar unul ajunge sa puna suflet...

| Alcyon a răspuns:

O gasesti in anturaj. Poti incerca si pe site-urile de matrimoniale, desi acolo nu se stie peste cine dai. Ai grija insa, ca multe femei spun la inceput ca nu vor o relatie pe bune, si pe urma schimba placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o tampenie!

''Cum gasesti o asemenea fata?''
Cu greu!(asa ar trebui)!