| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! O noua intrebare pentru voi.
Imi place de un baiat. ffffff tare. laughing. el e mai, smecher asa. si nu cred ca ma place. adica parca ma ia peste picior. eu sunt mai rusinoasa. big grin.
ce spuneti sa fac? credeti ca ma place?
ps. am 13 ani

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Daca tu ca il cunosti mai bine decat toti spui ca nu crezi ca te place, inseamna ca asa e. Pierderea lui. Si iti dau un sfat:Sa nu incerci sa il impresionezi prin diferse chestii, eu cred ca daca un baiat te place trebuie sa te placa pe tine, cea reala.

| Nirvana a răspuns:

Te ia peste picior si ne intrebi daca te place? Tu esti mai rusinoasa si el e mai smecheras? Deci tu nu crezi ca te place, dar ne intrebi pe noi daca credem ca te place? Nu. Nu te place. La varsta voastra copiasi cand iti bati joc de cineva si iei peste picior nu insemna ca esti atras de persoana respectiva, ci pur si simplu te enerveaza prezenta ei. Daca face glume pe seama ta inseamna ca nu te place. Ce e asa de greu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu cum e... daca eesti mai frumusica o sa te placa si incearca sa afli asta daca nu lsao balta sad mai sunt baieti