| Upz0r3 a întrebat:

Ce cuvinte sa-i spun iubitei cand ii daruiesc un lantisor de argint?big grin Din cate stiu e foarte important modul in care il daruiesti...dar eu ma mai emotionez ca o iubesc cam mult si vreau sa iasa totul bine :-s

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Spune-i ce simți pentru ea.
Ce drăguț...

| Vvistula a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui nimic, ea oricum o sa se gandeasca ca urmeaza si ala de aur

| Liviucu a răspuns:

Incerci sa pari cat mai timid, desi in cazul tau probabil ca nu va trebui sa joci teatru. Eu mereu cand sarut o fata incep sa tremur si imi pierd vocea iar ele imi spun ca sunt un dragut si foarte dulce si asta sa stii ca place la fete. Asadar, tremura in fata ei, zi-i tot ce ai mai frumos in minte in acel moment ghidandu-te dupa inimioara ta ce o iubeste mult si va iesi totul perfect...
Iar, ca o cireasa de pe tort, la final o saruti pe gat langa lantisor. (cand i-l pui, te duci la spatele ei si ii dai parul intr-o parte...)
Restul esti mare si stii si singurel.

| Azµre a răspuns:

Pune-l într-un trandafir, în floarea acestuia și dăruiește-l!

| TheAce a răspuns:

Trebuie sa+i spui franc exact ce simti si apoi sa o saruti. Nu-i nevoie sa spui mai mult decat e cazul.Fii spontan.

| ema_2625 a răspuns:

Pai faci ca sa para totul mai romantic o inviti undeva la un suc ceva si inainte sa ii dai cadoul,ii zici : inchide ochii si stai asa pana iti spun sa ii deschizi,sa nu te misti ca am o surpiza pentru tine, apoi mergi in spatele ei, ii dai parul la o parte si ii pui lantisorul zicandu-i Te iubesc mult si apoi mergi in fata ei si ii spui sa deschida ochii, o iei in brate si o saruti si ii spui apoi ca stii ca iubirea nu se poate cumpara, dar este o mica atentie din partea ta.

| Manuellllaa a răspuns:

Ceeeeeeeeee draguţţţţţţţţţţţţ.

Pai fi atent, pune`i lantisorul intr-o punga de pufuleti sau in ceva si spune-i cauta sa vezi ce gasesti, si ea o sa fie uimita, apoi il ia si o saruti.love struck Si`i spui un simplu"Te iubesc".

Răspuns utilizator avertizat
| ghinionistul112 a răspuns:

In primul rand s-o daruiest din tot sufletul tau si dupa aceea, sa-i spui "Asa cum dragostea ne-a apropiat pe noi doi, inima mea bate acum pentru tine si pentru ca acest lantisor pe care ti-l daruiesc, sa fie cheia inimii mele care bate pentru tine si cand vei deschide inima mea, sa stii ca acolo esti tu si dragostea pentru tine pentru totdeauna!"

| RollingStonesLover a răspuns:

Claudiu ciubotaru

November 1, 2009 at 10:25 am

Ti-as darui cerul, pamantul si marea, dar tu ai nevoie de dragoste pe care ti-o daruiesc din tot sufletul. Lantisorul pe care ti-l daruiesc, il pretuiesc ca pe tine te iubesc!