| saly a întrebat:

Ce doctor poate face circumcizia?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Chirurg sau urolog.

Shin
| Shin a răspuns:

Un rabin s-ar putea sa aiba chiar mult mai multa experianta in circumcizii decat un urolog.
@rebull: Ginecolog redbull? laughing Ginecologia este o ramură a medicinei, care se ocupă cu fiziologia şi tratarea afecţiunilor sistemului genital feminin tongue
Shin.

| Ben. a răspuns:

Rabinii nu fac circumcizii! cel ce face circumcizii se numeste mohel! presupun ca un chirurg.

| Ben. a răspuns:

Nu stiu cum le zice la arabi.

| domidoc a răspuns:

Chirurg, urolog sau dermatolog interventionist.

| domidoc a răspuns:

Da' la harapi cum ii zice?[@DrBenZona]

| eni a răspuns:

Chirurg.

Răspuns utilizator avertizat
| redbull a răspuns:

Clar ca un chirurg. De preferinta ginecolog aia ii clar big grin. Sau daca ai curaj poti sa mergi si la un Rabin ( preot evreu ) la ei se practica circumcizia cand baieti au intre 8 si 10 zile de cand s-au nascut.