| Vaallyy999 a întrebat:

Stie cineva cat costa circumcizia? Nu am nicio problema, doar ca poate as vrea sa o fac mai incolo.

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Depinde de clinica, in unele clinici private pretul ajunge si la 400E

| Vaallyy999 explică (pentru BroascaCuElice):

Am vrut sa vad ce pret e, ma gandeam ca in Romania e mai ieftin de atat, sunt in Austria, aici costa intre 800 si 1.000 Euro... Poate nu pot compara tehnologia din spitale, de aia o fi asa scump, doar am vrut sa stiu, mersi laughing

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Daca nu ai probleme, nu ai de ce sa indeplinesti procesul, asta daca nu esti vreun fanatic musulman.

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Donsavas):

Nu trebuie sa fii fanatic musulman sau nici macar asiatic ca sa faci circumcizia, poate omul vrea sa o faca strict dintr-un motiv igienic

| Vaallyy999 explică (pentru Donsavas):

Nu, Doamne rolling on the floor

| Donsavas a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Eu am spus din ce punct vedere vad lucrurile.