| anonim_4396 a întrebat:

Ce efecte are masturbarea(a da la laba)?

12 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

De spermare rolling on the floor

| OOOLEOOO a răspuns:

Placere? ....Nu-ti afecteaza cresterea penisului si cand vei fii mare o sa tii se ''scoale'' normal...singura problema e ca provoaca dependenta big grin

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Impotenta si aii auzit vreodata de fenomenul "ejacularea precoce"? da nu cred ca vrei sa ai asa cevabig grin

| drhotzu a răspuns:

Dezvoltarea inegala a masei musculare la brate...

| LucianP a răspuns (pentru drhotzu):

Desteptule....deci ai o mana mai groasa?

| Vibrations a răspuns:

Degete lipicioase

| Burlacu006 a răspuns:

Daca faci de acum cand o sa fi mai mare si o sa vrei sa dai la buci nu o sa ti se mai scoale

| asKawow a răspuns (pentru Burlacu006):

Dar daca am dat la laba in afara ca nu o sa mi se mai scoale ce mai poate afecta : cresterea penisul happy?

| Burlacu006 a răspuns (pentru asKawow):

Daca vrei sa-ti creasca cea mai sigura metoda e sa iti faci operatie de marirewinking ii spui cati cm vrei sa aiba penisu si gata

| Muggz a răspuns:

Masturbarea excesiva duce la ejaculare prematura, te sfatuiesc sa nu mai practici asa des sportu' asta, fa-ti si tu rost de o prietena, o sa vezi ca e mult mai okay happy

| asKawow a răspuns (pentru Muggz):

Ejacularea prematura =... big grin