| hidnajkdgyuuw a întrebat:

Cum sa ma masturbez si masturbarea si laba e acelasi lucru?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti baiat nu prea exista alta metoda de a te autosatisface decat folosirea cele 2 palme ale tale, alternativ sau chiar ambele deodata. Maturbarea efectuata cu mana se numeste laba. Spre deosebire de baieti, masturbarea in cazul fetelor poate fi realizata prin excitarea zonelor erogene atat manual cat si prin folosirea/cu ajutorul unor obiecte.

| OnuOnulică a răspuns:

În principiu folosești mâna. Și da, ambele înseamnă același lucru.

| Emilian65 a răspuns:

Masturbarea=laba la baieti.

| Eduard196 a răspuns:

Masturbarea-un act sinucigas. Cauta asta pe google si citeste ce scrie acolo

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

"Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc." Brigaela.