| anonim_4396 a întrebat:

Ce este pentru voi dragostea?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

" O chestie care te face sa razi atunci cand esti obosit ". Mda, pai. sincer nici nu stiu cum ai putea spune in cuvinte sentimentul ala. E frumos, pana primesti " suturi " si " palme ". Dar totusi, pana la urma, tot trebuie sa se gaseasca o persoana care sa tina cu adevarat la tine, mai cu urcusuri/coborasuri, dar totusi bine, daca nu ar fi astea nu am fi mai puternici, nu s-ar mai numi viata. Numai bine si iubire! >:d

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Sandwich după sex.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Dragostea pentru mine este cel mai depret lucru de pe acest Pamant. Sa fi indragostit este atunci cand ai face orce ca ea sa ii fie bine sa o protejezi sa o ajuti cand are vreo problema sa fi langa ea. Dragostea nu se poate spune in cuvinte este cel mai depret lucru mai depret decat bani mai depret decat avutia fara dragoste nu putem trai. Da dragostea este ceva de nedescris dar exista un dar cateodat devine un sentiment dureros cand te desparti de ea. Sper ca te-am lamurit ce insamna dragostea pentru mine. Funda?

| EMYnescu a răspuns:

O mare prostie si timp pierdut!