| Yousosweet a întrebat:

Ce face un baiat atunci cand place o fata? ii spune si pisi si asta in mai multe zile?batting eyelashes FUNDA!

4 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Poi ce mai asteptiwinking! Da-te pe langa el ...si dupa cerei sa fi-ti impreuna categoric nu te va refuza daca-i place de tinelove struck.Mult succes:*!

| FrozEenSoul a răspuns:

Te duci vorbesti cu ea, gasesti un subiect comun si te apropii din ce in ce mai mult de eawinking, e chiar simplu dar nu e (e ciudat dar adevarat) presupun ca esti descurcaret. Daca ajungi sa ii ceri prietenia iti dau un sfat : nu ii spune ca daca nu sta cu tine nu stie ce pierde sau din astea ca nu merge! Mi-a spus o fata direct big grin [Funda plzz]

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Pai banuiesc ca esti fata.deci esti curioasa daca acel baiat de care zici te place, pentru ca iti zice ''pisi''...sa stii ca daca iti zice asa,de mai multe ori nu inseamna ca te place,cred ca este o expresie pe care o foloseste doar pentru ca a vazut ca mai multi zic asa in zilele noastre si poate crede ca asa o sa para si el''smecher''.Nu ar trebui sa il bagi in seama cand iti zice asa, e ceva vulgar dupa parerea mea si nu cred ca u esti o 'pisi'. Deci, ignora-l.BAFTA! funtitza?/puppy dog eyes

| Raymiiiii a răspuns:

Normal ca ii face complimente, ii place sa stea in preajma ei, se tot uita la ea, dupa aceea o invita la un suc, dupa aceea la cinema, la restaurant si de aici reiese tot happy [funda?]