| Amaliagb a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat mai mare care va spune "pisi" happy?

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Asta este o forma de alint,ca zic asa,disgratioasa de altfel,pentru mine,personal!
Nu stiu,mie nu mi ar placea sa ma numeasca asa,adica as prefera,sa mi spuna pe nume!
Mii se pare ca nu e serios sa mi zica sa,dar cum mintea si gandirea unui om e atat de mare,incat nici el singur nu are timp sa reflectioneze,asupra fiecarui aspect,probabil,ca,ti o spune sub o forma de alint,ok!
Nu stiu,cum ti am spus, personal, nu mi place!
Nuami bine!

11 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Iubitul meu imi spune asa. si nu cred ca ma vede o panarama laughing asa cum s-a spus mai jos. chiar imi place. happy

| toxik a răspuns:

Nu`i suport straight face.Am impresia ca daca un baiat "te ia" cu pisi te considera mai josnica thinking

| KimBianca a răspuns:

Mi se pare un alint de cocalar straight face. urasc sa ma intrebe cineva "ce faci pisi " =]]

| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Depinde si de fata. Daca ii spui mereu unei tipe "ce faci pisi?" "te iubesc pisi" mi.e dor de tine pisi" ar fi aiurea pentru. tipa aia. Pentru ca vreea si alte alinturi. Nu numai "pisi" si derivatele ei. Pt. ca ar crede ca tu o crezi o cur*a. Deoarece majoritatea tipilor zic asa la panarame.

| Gumitzza5 a răspuns:

Nu imi place prescurtarea "pisi". Prefer varianta lungalaughing el : "pisicuto, mergem azi la o cafenea cv?" eu: "da motanel mergemm" blushing e asa dulce. Asta cu pisi imi suna a ceva cocalarescthinking

| Love3 a răspuns:

:o e ca si cum ti-ar zice Mata, MARSH IN *** de aiciwinkingbatting eyelashes in locul tau il bateam! ce tupeu are el cu o fata atat de micuta si finuta ca tine :O:O eu zic sa il pocnestiwinking

| Alinutz9019 a răspuns:

Pai nu esti o mata tu ca sati zica pisi

| BulinăMovă a răspuns:

Dacă nu e cu mine, părerea mea e că face mișto de mine. Dacă e cu mine sunt de părere că mă alintă. Dacă se dă la bărbați (în general) și noi suntem doar prieteni și îmi zice „Pisi" e clar că e Homo. ( Oricum nu îmi place să mi se zică pisi.)

| Christe a răspuns:

Conteaza varsta, dar in general, dupa 18 ani, fiind '' oameni mari '', sunt considerati pedofili. happy

| Amaliagb explică (pentru Christe):

Eu 16, el 19

| Christe a răspuns (pentru Amaliagb):

Diferenta e destul de mica.