| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Ce faceti de valentine's day?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Stau acasa

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un party pentru ca e ziua unui prieten si vreau sa-i facem o surprizadevil

lolita
| lolita a răspuns:

Voi lua o cina romantica cu partenerul, dupa mergem sa bem o cupa si dupa vom face o petrecere acasa doar noi doiwinking

| Malvina24 a răspuns:

Anul trecut de valantine's day am iesit cu colegele in oras! apoi am luat un cadou pentru iubitul meu iar seara i-am pregatit o seara romantica(lumanri, trandafiri, sampanie...stiti voi ceva frumy) si a fost data cand am decis sa-mi incep viata sexuala! 14 februarie 2009! anul asta pr meu mi-a spus ca imi face o surpriza!

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Cred ca o sa stau acasa si o sa ma uit la un film...
broken heart

| adi4ever a răspuns:

Ma imbat

Răspuns utilizator avertizat
| madutza_ubytzik a răspuns:

Eu de valentine's day o sa ies in oras cu prietenul iar apoi o sa ma duc la discoteca, bineinteles cu prietenul si apoi somn! ByE ByE

| Doa'Do a răspuns:

Sunt singura.Pentru mine Valentine's Day este o zi care nu ar exista.

| buburuzaucigasa a răspuns:

Voi sta in casa singura si ma voi imagina ce frumos ar fi fost daca nu ne desparteam.

| clauclau_6191 a răspuns:

Un club, alcol si ce-o fi pe moment laughing

| @@ a răspuns:

Eu sincer avand in vedere situatia in care ma aflu.
am sa ies in oras la o cafea ceva cu niste prietenibig grin

| Alex_7297 a răspuns:

De valentine's day grupul băieţilor liberi şi fără inhibiţii îi salută pe cei care umblă după cadouri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa, ma uit cum rasare soare si cum apune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies in oras cu sotul la o plimbare dupa cre mergem la o prajitura si ne intoarcem acasa unde ne este cel mai bine