| RoxAnana a întrebat:

Voi ce faceti de valentine's day?:X

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Eu cred ca o sa-l caut pe "SingurToataViata" sa sarbatorim impreuna burlacia.

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ma culc...pe-o ureche.

| adrianajollie a răspuns:

Petrec cu cele mai bune prietene faptul ca suntem singureeee! iar apoi il pun pe tata sa ma duca la mall sa`mi iau un sac de lucruri day dreaming
tu cf laughing?

| Anemona a răspuns:

Dorm

| pwp a răspuns:

Pai... pica luni, nu?
ma duc la scoala, vin, mananc, stau la calculator, scriu si invat!

bye-bye

| newperson4him a răspuns:

O da! Pai in principiu organizam un party cu prietenii.big grin

| aniiledha a răspuns:

Sexlaughing

| zacrazy a răspuns:

O sa beau o sticla de vin si o sa ma gandesc ca tipa cu care mi-o trag si-o trage cu prietenul ei in loc sa si-o traga cu mine. Si mi-e ciuda. Na, asta fac.

Scuze, am o repulsie fata de sarbatorile astea kitchoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...laughing stau acasa.prietenele mele invata dupa-amiaza asa cathinking sau ma duc la cofetarie si ma gandesc ca tipul pe care il plac ca e cu o fata de mana(in imaginatia mea) si eram sa uit cu(virgula) castile in urechi ascultant Adda-Ultimul vers sau alte melodii triste sau mi-a aduc aminte de cei 8 ani de generala care se vor termina in iunie...si ma apuca plansulcrying( ca ma despart de colegii mei. unii de 12 ani. dah nah viata merge inaintesadhappywinking