| natalya a întrebat:

Voi ce faceti de valentine's day?

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ma pregatesc sa sarbatoresc Dragobete pe 24 februarie, ziua iubirii la romani.

Stefan
| Stefan a răspuns:

De pe acum strang bani, de pe unde pot ca sa ma distrez si sa cumpar un cadou iubitei. Voi merge intr-un club, muzica, bautura si distractii.

| ÅñdRa a răspuns:

Cred...ca o sa stau in casa, atata timp cat nu am si eu uniubitsad

| adi4ever a răspuns:

Ma imbat

| lavyBandB a răspuns:

Cred ca voi sta acasa...(nu am cu cine sa-l sarbatoresc), dar poate voi merge cu fetele in oras sa ne sarbatorim singuratatealaughing

| Love4ever.EU a răspuns:

Cred ca voi sta acasaa si ma voi gand la elwinking

| ffy a răspuns:

Ma pregatesc pentru bacsad

| emy_8408 a răspuns:

Stau si cred ca o sa ma uit la un film ceva, sau o sa ies in oras cu prietenii, in orice caz vreau sa ma distrez si nu sa fac o tragedie ca sunt singura de valentine's day.laughing

| Andutsaa a răspuns:

Pai la noi la scoala se tine Valentine's day si Halloween, iar noi mereu avem cate o activitatehee hee (noi dansam, suntem majorete), mai tarziu tot felul' de concursuri si alte chestii amuzante, iar de la 8 la 10-11 discoteca :X si cand ajung acasa sunt prea obosita sa mai fac cevalaughing ma bag la somnicbatting eyelashes

| assus a răspuns:

Mai estesmug nutz programa vremea sau banii sau chiar persoana iubita s-ar putea sa-ti strice socotelile

| Manele Man a răspuns:

Nimic special. Ar trebui? Te crezi in SUA?

| ramona_1444 a răspuns:

Eu o sa stau si o sa raspund la intrebarile de pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din pacate sunt departe de el, dar cel mai probabil il voi suna si ii voi spune cat de mult il iubesc si ca imi lipseste enorm.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Singur crying

| deepL a răspuns:

Eu... o sa stau... niciodata nu am sarbatorit aceasta zi laughing

| Mircea80 a răspuns:

Nimic... e o porcarie.