| buburuzeleactive a întrebat:

Ce ii place unui baiat la o fata? Si cum iar place sa arate?

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Fiecare baiat are gusturile sale propii cand vine vorba de fete. unii sunt supeficiali, uitandu-se numai la frumusetea exterioara si la sanii fetei.Altii sunt corecti, alegandu-si iubita dupa loialitatea, onestitatea si bunatatea si alte calitati din interior pe care aceasta o are.

40 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

In primul rand I-AR place sa stie vorbi si scrie. Apoi urmeaza caracterul, sa aiba toti dintii in gura, preferabil fara acnee, cupa C, 55-60kg, etnie non-rromă, neascultatoare de manele si naturala. A, da...si fidelă.

| raluk27 a răspuns (pentru PopândăuIRătăcit):

55-60kg si cupa C? Imposibil! Doar daca preferi silicoanele

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Ce prost e ăla. Fă bă şi tu un rezumat, ce atâta dai dimensiuni şi chestii.
Cu trei cuvinte rezolvai problema: "Să fie bună!"

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Pai la 55 kg si cupa C, cade fata-n naslaughing

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

laughing lol
Îşi ia paraşută.

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Ah, ba nu, ca o tine dreapta heliul din cap (in loc de creier)

| PopândăuIRătăcit a răspuns (pentru raluk27):

Crede-ma. E posibil! laughing

| PopândăuIRătăcit a răspuns (pentru e7d7n7):

Stiu eu ce inseamna "Să fie bună!" pentru unii...

| raluk27 a răspuns (pentru PopândăuIRătăcit):

Anyway, sunt curioasa cum te prinzi tu de cupa C? Din ochi? Le incerci manual? Sau pandesti cand isi sa jos sutienul si citesti eticheta?laughing

| PsihoLoly a răspuns:

N-ai de unde sa stii ce ii placa unui baiat la o fata. Exista diferite tipuri de baieti,as acum exista si diferite tipuri de fete. Nu toti/toate vrem acelasi lucru la o fata/baiat. Unii vor doar o "papusa Barbie",ca sa zic asa,fara creier,cu care sa fac orice, uitandu-se doar la aspectul lor fizic. Altii vor o fata cu creier si suflet, care sa ii iubeasca cu adevarat. Despre aspect, n-ai de unde sti, fiecare are gusturi diferite. Fiecare cu ce ii place si ce ii se pare mai "potrivit".

| AnyAnA99 a răspuns:

E7d7n7, mai taci odata?laughing

| Dariusuu a răspuns:

Depinde de fiecare persoană în parte, de exemplu mie mi-ar plăcea să fie mai micuță, fără prea mult machiaj sau operați și să aibă simțul umorului ca o lamă de cuțit.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Sa fie frumoasa, desteapta, sincera, draguta, sa aiba simtul umorului si sa nu fie ca si altele(adica sa se prefaca)

| e7d7n7 a răspuns:

Ţâţeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Cum i-ar plăcea să arate? Fiecare bărbat are standardele sale, nu e nimic universal.

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

Ție cum ți-ar place?

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Să nu fie blondă, urăsc blondele.
Şi să nu fie geloasă, posesivă, smiorcăilă.

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

BIne.
Pleacă, fă-ți bagajele.
Ți-am spus că-mi place să am grijă de ce-mi aparține.

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Eeeeeeeeeeeee glumeammmmm.

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

Pe preș cu tine!

| PopândăuIRătăcit a răspuns (pentru h3r):

"plăcea" cred că se potrivește mai bine.

| h3r a răspuns (pentru PopândăuIRătăcit):

Modifici tu, te rog?
Mulțam.

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Ce mă? Te strâng chiloţii?

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

Ce ai tu cu ei?

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Multe.

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

Bine.

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Bineeee numa? Te-ai cuminţit?

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

Mereu am fost cuminte.

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Păi atunci puneţi alt nick.
FecioaraMaria.

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

Nu cunoști semnficația nickname-ului pentru mine, doar denumirea/traducerea.

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Meh.
Pentru mine tot FecioaraMaria rămâi.

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

Unknown.

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Nu-i acasă!

| h3r a răspuns (pentru e7d7n7):

Ajunge.

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Zi măăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă că mor aici de curiozitate! Cine eşti?

| e7d7n7 a răspuns (pentru h3r):

Hai la altă întrebare că la asta deja stau o juma de oră să apară răspunsul.

| Turdeanul a răspuns:

Sall. Nu stim ce au in gand toti baieti dar iti raspund dupa mine: mie mi-ar placea sa fie o fata cu par castaniu sa fie slabuta sa aiba ochi frumosi si aranjata frumos

| Alexutzu995 a răspuns:

Sa fie de varsta mea, poate cu cativa ani mai tanara sau cu cativa ani mai mare. Sa aiba ochii buni la vedere, sa aiba parul nici prea scurt, nici prea lung, potrivit. Sa aiba picioare frumoase, sa aiba intre 1, 60-1.85 m, par blond, brunet sau roscat eventual cu alte nuante colorate. Sa fie curata, eventual, daca nu, nu, joviala, sa stie sa faca mancare, sa faca curat, sa schimbe uleiul, sa duca gunoiul, sa fie sociabila si amabila si sa tina cu bayern, pentru ca eu tin cu borussia. Sper ca te-am lamurit! Iti doresc succes in gasirea fetei potrivite pentru tine!

| buburuzeleactive explică (pentru Alexutzu995):

Mersi frumos dar eu sunt fata laughing
Deaceia am si intrebat ce ii place unui baiat la o fata ca sa aflu si eu mai multe

| CatincaW a răspuns:

Sa inspire danatate si bunatete. Sa fie feminina, vesela...

| Candles a răspuns:

Toti ar vrea o tipa ca cea din poza mea. Sunt sigura!