| ZzZzZzZz a întrebat:

Cum le place sa fete sa arate un baiat? (ma refer la aspectul exterior)

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Eu sincer, prima data ma uit la cum e imbracat! big grin sunt obsedata de asa ceva si la mine, decum la prietenul meu, pentru ca ies cu el pe strada, nu?
Deci, ma uit la haine, daca hainele stau pe el ca pe sarma, atunci la fata nici nu ma mai obosesc sa imi ridic ochii! bun, daca trece testul cu hainele, ma uit la ochii, imi plac ochii aia asa ca si de chinezibatting eyelashes si la fata bineinteles, trebuie sa fie destul de dragutbatting eyelashes
Si ma mai uit la fundbatting eyelashes, daca are fundul bombat, nu l-as tine pe langa mine, nici platitabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de fata, mie imi plac tipii rockeri.

| Tavy100 a răspuns:

Nu conteaza, am primit un mail cu linkul de mai jos si din el am aflat ca femeilor le pasa doar 20% aspectul si acel ''test '' e usor de trecut, ai vazut femei frumoase cu barbati urati. + ca intrebarea asta e un pic pusa prost, fiecare fata vrea sa vada cumva pe un baiat, dar ii poate placea stilul aceluia.
http://www.eseductie.com/

| axll a răspuns:

Pune foarte mare accent pe curatenia hainelor. sunt sigur ca nici tie nu ti-ar placea sa iesi cu o fata care are hainele patate. sper ca nu e nevoie sa iti spun sa ai o igiena ireprosabila :). iti recomand un site foarte bun www.askmen.ro

| DaianaBojin a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte.Mie imi place un rocker.