| aLeks_4722 a întrebat:

Cum ii place unei fete sa arate un baiat?

Răspuns Câştigător
| aliona_6797 a răspuns:

In general, fetelor le place ca un baiat se fie curat, imbracat cu gust (nu neaparat dupa ultima moda, ci mai degraba "placut vazului"), avand un aspect sanatos, un corp intretinut si ingrijit.

4 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Fiecare parere difera de la fata la fata
De exemplu eu prima data ma uit la zambetul lui, imi place sa fie putin mai inalt ca mine. ochi caprui si nu stiu.sa aibe ceva care sa ma atraga
XoXo

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

În general thinking să fie înalt, bine făcut, să aibă ochi pătrunzători, un zâmbet larg şi cald şi un stil vestimentar de invidiat.hee hee

| Liniuta_3048 a răspuns:

Inalt, ochii negri, par brunet, nu chiar schija dar nici cat un butoi, sa se imbrace bine. Sa fie la locul lui, sa nu iasa in evidenta printr-un comportament porcos.acuma ti-am descris un tip care l-am vazut acum cateva zile si mi-a cazut cu tronc, spre "norocul " meu nu o sa-l mai vad in viata mea, si nici nu sta in oras cu mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sa nu fie emo si sa asculte manelec(cunosc persoane)
2.Sa arate super(ma refer la corp)
3.Sa nu aiba 1000 de pircinguri
4.Sa nu se imbrace ca un cocalar
5.Sa nu asculte manele
6.Sa aiba grija de corpul si sanatatea lui
7.Sa aiba un zambet frumos
Cam atat big grin