| Arh123 a întrebat:

fetelor cum va place sa arate un baiat?! PLzzz

Răspuns Câştigător
| vanessa_6993 a răspuns:

Buna! Pai baiatul perfect pentru mine este un baiat frumos, destept talentat si foarte important este sa stie sa respecte o fata sa aiba ochi caprui si sa fie saten

6 răspunsuri:
| Kodokuna a răspuns:

Pai pentru mine cel mai mult conteaza fata.Si parul tongue
Nu-mi place daca e gras.Prefer sa fie inalt,si in general cu ochii albastri XD
Sa se imbrace normal, nu cu pantaloni pe la jumatea fundului.

Si desigur, nu ma uit doar la aspectul fizic cand e vorba de baieti.

| stefyk97 a răspuns:

Salut. Gusturile fetelor difera. Dar oricarei fete ii place un baiat curat, cu haine frumoase si accesorii potrivite(ceas, bratara etc)

| golanasha08 a răspuns:

Poi nu stiu' la moda...sa fie parfumat, sa aiba muski, sa arate bine in general [orice fata viseaza la asta] si apoi sa se comporte ca lumea cu mine...sau depinde de cauza tongue

| Arh123 explică:

Pai ce detalii sa dau?

| ElecktroFloweR a răspuns:

Blond cu ochii albastri, inalt, de treaba, simpatic, dragut, sa stie sa se poarte cu fetele, sa stie cum sa le vorbeasca si cam atat imi vine in minte.

| anamaria_8770 a răspuns:

Baiaul perfect pentu mine trebuie sa fie bine facut nu foarte inalt dar nici pitic, sa fie brunet :X, inteligent sa stie sa se poarte excelent cu mine, cu ochii negri:X sau caprui :X.