| Felisity a întrebat:

Ce inseamna atunci cand spui fara sa vrei ca iubesti pe cineva?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Inseamna doua lucruri: Ori ca o spui pur si simplu ca sa-ti manifesti afectiunea de persoana respectiva, ori ca o spui pe bune. Nu am de unde sa iti raspund eu tie ce simti tu cu adevarat, tu stii asta.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ziua de azi iubirea s-a schimbat, e foarte usor sa spui te iubesc

| Kingsley a răspuns:

Ti-ai exprimat atractia sau sentimentele fata de respectiva persoana

| Rob3rt97 a răspuns:

Smoke weed everyday happy00