| yonut088 a întrebat:

Ce inseamna daca am daruit unei fete un fir de trandafir? Am facut bine sau rau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o respecti si ca ti la ea, dar si ca nu ai curaj sa iti exprimi liber sentimentele(prin faptul ca ai uitat sa mentionezi ca,, o iubesti " nu? ), si bine ai facut, fiindca cateodata,, o atentie" ca asta poate spune mai mult decat o mie de cuvinte(depinde de fata). Iti spun cum va intelege ea gestul, asta e mai important nu?

30 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De ce sa faci rau? thinking
a fost un gest frumos din partea ta.winking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binenteles ca e un lucru bun happyO floare si mai ales un trandafir este bine venit.happy
Este un gest frumos big grinwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bravo tie, inseamna ca ai o fire romantica si iti place fata respectiva.Asta inseamna respect fata de ea dar si fata de tine.Ma bucur mult ca existi si suntem impreuna pe TPU. FELICITARI PENTRU GESTUL FACUT!

| Pho3nix a răspuns:

Normal ca ai facut bine.
Inseamna ca o iubesti si o respecti.winking

| daii a răspuns:

A fost foarte frumos din partea ta!

| Nastia a răspuns:

Inseamna ca o iubesti.destul de mult. e foarte bine, e un gest foarte foarte foarte romantic,...

| BlueDreams a răspuns:

Ai facut foarte bine. O floare daruita unei fete e un semn de afectiune.Cred ca ai uitat sa mentionezi ca o iubesti nu? Acum trebuie sa astepti sa vezi daca ea iti impartaseste sentimentele.Succes!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Ai facut foarte bine - o floare aduce primavara in sufletul unei femei. Dar cred ca deja stii asta - nu?

| M.J. a răspuns:

Depinde daca era cu spini sau nu...normal ca ai facut bine, ce, voiai sa ii daruiesti o papadie?

| felicia_7071 a răspuns:

Inseamna ca ai facut un gest minunat fata de o persoana draga tie.
Si aceasta daruire nu poate fi decat un lucru bun!happy

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Ce romantic love struck nu ai facut rau deloc day dreaming big grin desi daca i'i l'ai dat de ziua ei :-s poate a crezut k este doar 1 cadou rolling eyes

| maryana5 a răspuns:

Inseamna ca te-ai dat la ea desteptule!

| andreig a răspuns:

NE intrebi pe noi ce inseamna ca ai daruit TU un fir de trandafir...UAU tu trebuie sa stii de ce i l`ai dat! FRATE. da de unde esti tu de la tara?

| pas a răspuns:

Dragut! Bravo tie, imi place cand baietii dau semne de firi romantice, inseamna ca isi respecta partenera. Tine-o tot asa!

| urbanghost a răspuns:

De ce nu? Sa nu i-l fi dat galben pentru ca semnifica gelozia. laughing

| InGeRaSh_5771 a răspuns:

Heheheh,,, trandafirul...de ce ne intrebi pe noi, tu singur trebuie sa stii raspunsul, deoarece tu ai facut-o.gindeste-te,oare tu singur pentru ce ai facut-o... dar e un gest frumos, pentru mine, dar ai grija, ca nu toate fetele pretuiesc aceasta

| lifeForJesus a răspuns:

E un lucru bun ca a fost ziua ei, si ia-i daruit un trandafir...ca daca nu, te lua de prost(fraier) ca asa fac fetele din ziua de azi, sau in cel mai rau caz, credea ca esti vreun obsedat... daca iti place de EA, mai bine o inviti la un tec(suc) si vorbiti!

| just4fun_8801 a răspuns:

Inseamna ca portofelul tau a slabit putin sau mai mult depinde de soiul trandafirului

| yonut088 explică:

De ziua ei i-am daruit firul de trandafir * am uitat sa mentionez

| yonut088 explică:

Si am vb cu ea pe mess si a zis ca i-a placut f.mult trandafirul happy

| yonut088 explică:

Si imi este dor de ea vreau sa vb cu ea pe mess :X:X:X dar nu e mi-a zis ca e ocupata crying

| yonut088 explică:

Poate asa si-a dat seama ca tin mult asa si daca l-a considerat cadou nu ma supar! Nu am eu norocul asta sa am iubita crying

| emy_5418 a răspuns:

Eu nu inteleg ce poate fi in asta rau?
dincontra, ai dat dovada de inteligentahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O mică simpatie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie mai jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.foarte bine ca i-ai dat un trandafir.acum da-i si o periuta de dinti impreuna cu instructiunile de folosire. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rau... daca se inteapa in acele lui?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut fff bine... felicitari!

| cristina_3244 a răspuns:

Un lucru foarte frumos din partea ta. florile sunt cele mai frumoase pe pamant.bv