| Vilgabz a întrebat:

Buna,
Ieri am oferit un trandafir unei fete... ea la luat, mi-a mulțumit si m-a pupat... Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca ti s-a implinit visul si dorinta.Ca urmeaza sa perseverezi in actiunea de cucerire a inimii ei prin a o invita la o plimbare pe care sigur nu o va refuza.Ce e de facut in continuare?, speri ca stii deoarece consider ca esti "baiat mare". Succes.

28 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

She wants the DDDDDDDDDDD!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

I-a placut trandafirul

| RAY a răspuns:

Poate e vegetariana si le manca, ce era sa faca, vezi sa nu fi disperat ca se plicti repede de tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ma pot abtine "tanti" sa nu-ti spun ceva. Esti de-a dreptul "criminala" rolling on the floor

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sunt tinerică, nu "tanti".

| corbulalbrosu a răspuns:

Sensul cuvantului trebuie inteles ca fiind cu totul altul. Pentru mine aceasta "tanti" reprezinta de fapt aprecierea ca esti o persoana experimentata.

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca a stiut cum sa-ti aprecieze gestul. Iti dai seama ce pupic va primi cel ce-i ofera un buchet mare de flori?

| Emilian65 a răspuns:

A dat dovada ca stie Codul bunelor maniere.

| Green66 a răspuns:

Înseamnă că ești pe calea cea bună.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ca i-a placut trandafirul, si gestul in sine?

| justadream94 a răspuns:

Ca te place.da-i bice si obtine mai mult de atat.

| Drolja a răspuns (pentru justadream94):

Pe tine cu bice te-a cucerit?

| justadream94 a răspuns:

Da..se pare ca am fani laughing stai linistit, nu dau autografe

| Drolja a răspuns (pentru justadream94):

sad...înseamnă că îmi trag pantalonii la loc.

| justadream94 a răspuns:

Trebuie sa recunosc. buna asta laughing

| Rainmaker a răspuns:

Buna Vilgabz!
Felicitari, esti pe drumul cel bun! Si fata este una de isprava.Ma bucur sa vad ca mai exista adolescenti care stiu sa aprecieze valoarea simbolica a unei flori.Multa bafta!

| Drolja a răspuns (pentru Rainmaker):

Cred că fata a făcut şi o analiză pe principiile simbolice, florii. Îţi dai seama!

| Rainmaker a răspuns:

Razi tu razi Harap-Alb dar ai uitat cum te-ai umplut de emotii cand ai oferit flori unei fete (sau cand ai primit flori de la un baiat!)

| Drolja a răspuns (pentru Rainmaker):

Mă numesc "Spân" de fapt.

| Rainmaker a răspuns:

Ia uimeste-ma "Spanule", de cand n-ai mai primit o floare?
Pls.te implor, nu-mi da un raspuns care sa ma traumatizeze!

| Drolja a răspuns (pentru Rainmaker):

Am primit floricele săptămâna trecută, le-am mâncat pe toate.
Nu ştiu ce te-ar traumatiza, că m-aş fi folosit de asta.

| Rainmaker a răspuns:

Brava so! Esti tare.Asta voiam sa aud.Ti-as da fundita pentru raspuns, dar ma rezum la un papion.

| Drolja a răspuns (pentru Rainmaker):

Păstrează-l, poate ţi-o fi foame şi ţie la un moment dat.

| floppy98 a răspuns:

Ca acea fata a avut o erectie! Te felicit!

| DepravatRo a răspuns:

Inseamna ca a luat trandafirul pe care i l-ai dat tu.

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Apreciaza gestul

| Betyyy a răspuns:

Este foarte frumos din partea ta ca i-ai daruit o floare unei fete, putini baieti fac asta. Pai din moment ce ti-a multumit si te-a pupat inseama ca i-a placut gestul tau. Daca smimti ceva pentru aceea fata eu zic sa-i mai dai trandafiri, foarte frumos. happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Betyyy):

Ca e si greu sa merg la tanti bratara din piata sa fur un fir de trandafir si sa il dau fetei...