| Biancabiibiii a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat iti spune ca semeni la gesturi cu mama lui, iti imita pozitia corpului, si sta mai mereu langa tine, iar cand face glume cu mine ma strange de mana, imi lasa si like-uri de fiecare data cand postez o poza? Si eu il plac, insa l-as lasa tot pe el sa faca primul pas, a zis ca nu ii plac fetele care fac primul pas, fosta iubita l-a inselat, si din cateva conversatii ii trebuie ceva timp pentru a avea incredere intr-o fata care merita.Eu stiu ca sunt cea potrivita pentru el, insa il las sa ma descopere.Ce sfaturi imi dati? Dau funda.Va pup

Răspuns Câştigător
| Godeanu_Ioana_1992 a răspuns:

1 te place mult, dar nu vrea sa recunoascăi, iar daca ultima l-a inselat nu vrea sa te placa, dar o face! Clar
2 sa nu dea Dumnezeu sa faci primul pas! Fii draguta cu el, fi-ti cei mai buni prieteni
3 el deocamdata te vrea prietenia lui, doar prietena, te vrea prin preajma lui mereu di incetul cu incetul va ve-tti apropia...asta e parerea mea,

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i dai de inteles ca nu iti este indiferent. De asemenea "asa cu totul din intamplare" uneori nu ar strica in anumite probleme sa preiei si tu initiativa.Procedand astfel iubirile voastre conjugate vor da rezultate. Mult succes.

| DollyWiitch a răspuns:

Deci clar te place, lasă-l pe el să facă primul pas rămâi "calmă„ și totul va decurge de la sine :3

| Biancabiibiii explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! Ma ajuta enorm!