| Biancabiibiii a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat iti spune ca semeni la gesturi cu mama lui, iti imita pozitia corpului, si sta mai mereu langa tine, si iti strange si mana, si imi lasa si like-uri de fiecare data cand postez o poza? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AntoniaCrazyStyle2015 a răspuns:

Faptul ca te-a comparat cu mama lui, denota un mare respect si o iubire enorma fata de ea. Iar daca la comportament semeni cu ea, asta ar putea fi un motiv plauzibil pentru care sa aiba sentimente puternice si fata de tine. Din cate vad el nu se exprima prin cuvinte, ci prin gesturi.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te iubeste. Ce poate sa insemne? Doamne fereste!

| danutzu96 a răspuns:

Inseamna toate cele de mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te considera o persoana apropiata.
Nimic mai mult.

| kevincube a răspuns:

Te vrea dar nu ca pe mă-sa' ci ca pe iubită-sa', mă-nţlegi tu Bia?

| Iustip a răspuns:

Vrea sa-ti dea de inteles ca te place si ca-ti acorda atentie. Faptul ca te compara cu mama lui ar trebui sa fie un compliment pentru tine deoarece prin acest lucru iti da de inteles ca te simte la fel de apropiata de el ca mama lui si poate sa-ti spuna orice.Ar trebui sa-i spui ca ai observat ca te place, zic eu.

| emiliaemi97 a răspuns:

Probabil te place si este un pic timid dar nu-ti poate spune acest lucru si incearca sa iti arate ce simte prin gesturi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru emiliaemi97):

Deci o place, dar o compara cu mama lui.
Mhmm, ciudat thinking

| emiliaemi97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, fratele meu s-a indragostit de sotia lui pentru ca seamana enorm de mult cu mama la comportament...

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba nu e deloc ciudat.Psihologic vorbind barbatii cauta partenere care se aseamana cat mai mult cu mamele lor, iar fetele cauta sa semene cu tatal lor.Nu este ceva voluntar, nu iti dai acordul pentru asta si nu esti constient, dar este demonstrat stiintific.Deci este un lucru foarte bun daca nu cumva mama lui este psihopata.