| Biancabiibiii a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat iti spune ca semeni la gesturi cu mama lui, iti imita pozitia corpului, si sta mai mereu langa tine, iar cand face glume cu mine ma strange, imi lasa si like-uri de fiecare data cand postez o poza? Si eu il plac, insa l-as lasa tot pe el sa faca primul pas, a zis ca nu ii plac fetele care fa primul pa, fosta iubita l-a inselat, si din cateva conversatii ii trebuie ceva timp pentru a avea incredere intr-o fata care merita.Eu stiu ca sunt cea potrivita pentru el, insa il las sa ma descopere.Ce sfaturi imi dati? Dau funda.Va pup

Răspuns Câştigător
| Atlas33 a răspuns:

Mda..inceputul este promitator,si faptul ca iubita l-a inselat,nu are nici-o legatura cu tine,doar nu vom impusca toti cainii doar pentru ca unul are purici,nu? Ori asemanandu-te cu mama lui,fii linistita ca te place mult.Dar nu inteleg altceva,daca tot te strange si te cocoloseste atat,tu ce astepti? Mai strange-l si tu da-i un pupic mai in gluma mai asa vezi tu,si nu baga in seama ce zice el ca nu-i plac fetele cu initiativa, din contra, se simte intimidat, si tu trebuie sa profiti din asta, in felul asta preiei tu jocul si mingea se va afla tot timpul la tine. Pricepi sau ba? Nu scrie nicaieri ca baietii trebuie sa cute si fetele sa astepte neparat. Stii cat a asteptat o fata sa-i spun ca o plac? de vreo 10 ani asteapta si acum, si stii de ce., din teama da a nu da gres eu, am renuntat sa marturisesc ce iubesc.nu vreau sa faci aceeasi greseala si nu conteaza ca esti fata sau baiat. spune ceea ce simti ce vrei si ce speri. punct

| newton92 a răspuns (pentru Atlas33):

Atlas33 i-ai dat cateva idei fetei destul de intersante, mie nu laughing, dar la final dezamagesti crunt. Mi-ai spus mie ca nu sunt capabil sa am un dialog cu o fata si tu spui urmatoarele ""Stii cat a asteptat o fata sa-i spun ca o plac? de vreo 10 ani asteapta si acum, si stii de ce., din teama da a nu da gres eu, am renuntat sa marturisesc ce iubesc.nu vreau sa faci aceeasi greseala""
Pai, poate daca semeni cu Brad Pitt sau esti ultimul barbat de pe pamant te asteapta fata 10 ani ca tu sa deschizi gura, desi nu cred asta.
""ASTEAPTA SI ACUM "" laughing, si te mai crezi in stare sa imi dai mie sfaturi...

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca semeni pe mama lui asta e bine, faza e ca va tine la tine ca la o sora, prietena

| sjgdhsa a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCk7ykvzhaCEZq_G09vRqnXA

Sa faci apropouri sa bati.

Aboneaza-te la canal daca ti-am fost de ajutor.