| Andreilol a întrebat:

Ce inseamna daca unei fete pe care o plac ii e rusine sa vorbeasca cu mine?

Răspuns Câştigător
| Paracetamol_6023 a răspuns:

Buna

Aceste sentimente sau reactii emotive vin de la sentimentul de dragoste iubire ca innebuneste cand te vede daca n-ar avea aceste sentimente fata de tine nu te-ar placea ii se face rusine mai bine zi si u ca o placi sa stii ca e putin periculos daca n-o sa-i zici ea pentru ca te place poate sa lesine sau sa faca chiar crize asa ca intalniti-va intr-o zi si usor incearca sa o saruti fara sa stie prin surprindere

O sa fiti un cuplu fericit daca nu esti genul de persoana violenta
Pa, pa!
Multa dragoste sper ca am putut sa fiu si eu de ajutor!

7 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Probabil nu-i place de tine, sau e prea timida

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Te place mha ai dat lovitura thumbs up

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Inseamna:ca te place.
Probabil simte ca esti prea frumos si se intimideaza in fata frumuseti este normal.

| Adinuzza1 a răspuns:

Ii e rusine sa vorbeasca cu tine pentru ca si ea te place, ca daca nu te`ar placea nu i-ar mai fi rusine nu?tongue
funda tongue
succes

| Mauve a răspuns:

Te place.

| cuore a răspuns:

E o persoana timida.

| Josh a răspuns:

Ca te place normal happy